Łatwe zarządzanie siecią agentów

zarządzaj czynnościami

Przeterminowane, lista spraw w toku, monit brakujących dokumentów w sprawie.

rozliczenia na czas

Odszkodowania dla klienta, nadpłaty, prowizje i zaliczki dla agentów i paczki przelewów.

Twórz raporty

Zaliczek, roszczeń i wynagrodzeń agentów, należności klientów i agentów.

zarządzaj danymi

Wszystkie dane klientów oraz pracowników w jednym miejscu powiązane ze sprawami i strukturą agentów.

księgowość

Bilansuj nadpłaty agentów. Przygotuj listy należności klientów i agentów.

Komunikacja

Twórz grupy obiorców i automatyczne komunikaty.

wybierz plan dla swojej firmy

Wybierz najlepszy plan dla swojej firmy. Twórz wielopoziomowe struktury agentów. Rozliczaj automatycznie  odszkodowania  klientów i prowizje agentów w strukturze drzewa MLM.

190zł

miesięcznie*

 • do 50 AGENTÓW
 • Wsparcie techniczne
 • Kopia zapasowa 24/7
 • Szkolenie online
 • Asysta wdrożeniowa

290zł

MIESIĘCZNIE*

 • do 100 AGENTÓW
 • Wsparcie techniczne
 • Kopia zapasowa 24/7
 • Szkolenie online
 • Asysta wdrożeniowa

490zł

miesięcznie*

 • 100+ AGENTÓW
 • Wsparcie techniczne
 • Kopia zapasowa 24/7
 • Szkolenie online
 • Asysta wdrożeniowa

*kwoty netto

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

System dedykowany jest wszystkim firmom, które budują bądź planują zacząć budować sieć agentów odszkodowawczych w całej Polsce.

Każdy agent uczestniczący w strukturze może samodzielnie budować podległą mu sieć agentów. Osoby, które przystąpiły  do sieci wybranego agenta stają się automatycznie częścią grupy agenta wprowadzającego. Każdy członek agenta wprowadzającego ma prawo do budowania swojej odrębnej struktury.

Każdy agent widzi swoje sprawy, a także sprawy agentów podległych jego strukturze. Agent widzi swoje planowane wynagrodzenie oraz premie za sprawy ze swojej struktury z uwzględnieniem różnicy procentowej pomiędzy nim, a bezpośrednio podległymi agentami.

Prowizje agentom naliczane są automatycznie przez system. Wysokość prowizji uzależniona jest od wartości sprawy oraz pozycji w strukturze drzewa agentów.

Na początku pytamy, jak wygląda organizacja pracy w firmie. Na tej podstawie budujemy schemat organizacyjny, który pomaga nam dostosować system do wymogów organizacyjnych. Dzięki parametrom, łatwo pomożemy w jego dostosowaniu do stylu pracy użytkowników.

Wszystko zależy od tego, jak szybko chcesz zacząć budować przewagę konkurencyjną nad innymi kancelariami odszkodowawczymi. System pomaga zorganizować bardzo duży zespół agentów w krótkim okresie czasu.

Cieszy nas, gdy nasi klienci rosną razem z nami. W każdej chwili możesz zmienić plan taryfowy. Dostosujemy go do Twoich potrzeb. Jeżeli planujesz zbudować na prawdę potężną sieć agentów, podpowiemy jak to zrobić.

Odszkodowania e-Kancelaria to platforma dla firm, które chcą rozwijać sieć swoich agentów w całej Polsce. Skontaktuj się z nami.

UŻYTKOWNICY O SYSTEMIE:

"Bilansuje nadpłaty agentów. Zestawia należności dla klientów i agentów. Realizuje paczki przelewów do dowolnego banku. Automatyzuje raportowanie spraw z księgowaniem, sald roszczeń i wynagrodzeń agentów. Przyspiesza mocno pracę".
Patrycja Kutrzeba
KSIĘGOWA
"Dzięki strefie agenta wiem jakie mam zaplanowane działania w sprawach i co najważniejsze widzę swoje prognozowane prowizje ze spraw".
Mikołaj Legun
AGENT
"Gromadzi niezbędną dokumentację. Usprawnia przepływ informacji pomiędzy występującymi z roszczeniem oraz z innymi podmiotami w zakresie niezbędnym do prowadzenia postępowania. Wszystkie informacje mam w jednym miejscu."
Wojciech Kurowski
LIKWIDATOR
"System premiowania agentów pracujących w strukturze pozwala mi na zwiększenie przychodu z nowych spraw pozyskanych od agentów nawet o 20%".
Adam Chwała
KIEROWNIK SPRZEDAŻY

Wypełnij formularz, skontaktujemy się w sprawie dostępu do wersji demonstracyjnej systemu:

Close Menu